Uczniowie naszej szkoły laureatami konkursów przedmiotowych organizowanych przez Liceum Ogólnokształcące im. Biskupa Leona Wetmańskiego w Sierpcu

W dniu 10 maja ósmoklasiści wzięli udział w uroczystym podsumowaniu Leoniady 2022/2023 organizowanej przez Liceum Ogólnokształcące im. Biskupa Leona Wetmańskiego w Sierpcu.

W konkursie biologiczno-chemicznym „BIOCHEMIK ROKU:

Laureatką I miejsca – została uczennica klasy 8c Maria Kędzierska 👩‍🔬
Laueratem III miejsca – uczeń klasy 8c Miłosz Woźnicki👨‍🔬.

W ww. konkursie biologiczno-chemicznym szkołę reprezentowali także uczniowie klasy 8a – Anna Tyburska i Teodor Wojtyniak, klasy 8b – Adam Karwowski oraz klasy 8c – Amelia Łukasiak.

Ponadto w konkursie matematyczno-fizycznym „MATEMATYKA I FIZYKA – od abstrakcji do rzeczywistości”

Laureatką III miejsca – została uczennica klasy 8c Maria Kędzierska👩‍🔬.

W Leoniadzie matematyczno-fizycznej wraz z Marysią naszą szkołę reprezentowali: Teodor Wojtyniak – uczeń klasy 8a oraz klasy 8b – Adam Karwowski.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów,
  nauczyciele biologii, chemii, matematyki i fizyki❗️