Uczniowie naszej szko艂y w gronie najlepszych m艂odych CHEMIK脫W w Polsce 👩‍🔬👨‍🔬👨‍🔬👨‍🔬

Mi艂o nam poinformowa膰, 偶e zaszczytny tytu艂
聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 LAUREATA II miejsca
Og贸lnopolskiej Olimpiady Wiedzy Chemicznej dla Szk贸艂 Podstawowych w roku szkolnym 2022/23 organizowanej przez Wydzia艂 Chemii Uniwersytetu Jagiello艅skiego w Krakowie otrzyma艂a
uczennica klasy 8c
聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽
聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 Maria K臋dzierska 👩‍🔬
Marysia mierz膮c si臋 w etapie centralnym z czterema rozbudowanymi zadaniami olimpijskimi wykraczaj膮cymi poza podstaw臋 programow膮 szko艂y podstawowej i udzielaj膮c 68% poprawnych odpowiedzi uzyska艂a trzeci wynik w ww. etapie, tym samym znalaz艂a si臋 w艣r贸d 20 nagrodzonych tytu艂em laureata najm艂odszych chemik贸w w Polsce.
Do grona wyr贸偶nionych nale偶y tak偶e
ucze艅 klasy 8c Mi艂osz Wo藕nicki 👨‍🔬,
kt贸ry udzielaj膮c 50% poprawnych odpowiedzi uzyska艂
聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 tytu艂 FINALISTY
Og贸lnopolskiej Olimpiady Wiedzy Chemicznej dla Szk贸艂 Podstawowych w roku szkolnym 2022/23.
W III etapie ww. Olimpiady w Krakowie reprezentowali nasz膮 szko艂臋 r贸wnie偶
ucze艅 klasy 8b Adam Karwowski 👨‍🔬
聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 oraz
ucze艅 klasy 8e Bartosz 呕贸艂towski 👨‍🔬.
脫smoklasi艣ci przygotowywali si臋 do zmaga艅 olimpijskich pod kierunkiem nauczycieli chemii, Moniki Adamkowskiej-Oszal oraz Joanny Marl臋gi.
Bardzo serdecznie GRATULUJEMY i 偶yczymy kolejnych CHEMICZNYCH sukces贸w 🧪🧪🧪