Uczniowie sierpeckiej ,,Trójki” w Sejmie

Klasy 6a i 6c wraz z opiekunami p. Kinga Wochowską, p. Elżbietą Kamińską i p. Elwirą Osmólską- Marcinkowską pragną przekazać gorące podziękowania panu Waldemarowi Olejniczakowi za oprowadzenie uczniów po Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej oraz za wspaniały wykład i chęć odpowiadania na liczne pytania naszych uczniów.

Drugim etapem wycieczki klasy VI a i VI c, była wizyta w Domu Zagadek. Uczniowie, w pięcioosobowych i sześcioosobowych drużynach zostali zamknięci w escape roomach o tytułach: „Pełnia” , „Piramida” i „Powrót”. Elementy zaskoczenia i ekscytacji nie opuszczały naszych uczniów, gdyż zabawa w escape roomach, to coś więcej niż kłódka i klucze. Wszyscy jednogłośnie stwierdzili, że z wielką chęcią odwiedzą ponownie Dom Zagadek. W drodze do autobusu, nie omieszkaliśmy choć na chwilę zatrzymać się przy multimedialnym Parku Fontann. Po wysiłku umysłowym i spacerze przyszła pora na posiłek w galerii „Arkadia”, aby na sam koniec przenieść się do świata czarodziejów, oglądając film fantasy „Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnia Grindewalda”. Po dniu pełnym wrażeń, szczęśliwi wróciliśmy do Sierpca.