Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Sierpcu medalistami XXV Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Badmintonie!

20 listopada odbyły się XXV Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Badmintonie chłopców w Ostrołęce. Naszą szkołę reprezentowali Gabriel Dul, Kamil Perzyński, Jeremiasz Smykowski pod opieką p. Waldemara Frydrychowicza. Prawo udziału w zawodach wojewódzkich zapewniliśmy sobie zwycięstwem na szczeblu rejonowym. Po emocjonujących, bardzo wyrównanych pojedynkach uplasowaliśmy się na podium zajmując ostatecznie III miejsce, tym samym powtórzyliśmy wynik zeszłoroczny. Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i walkę, gratulujemy odniesionego wyniku, życzymy dalszego rozwoju!