Uczniowie „Trójki” na podium – wyniki Powiatowego Konkursu Historycznego „POLSKI CZYN ZBROJNY W OKRESIE II WOJNY ŚWIATOWEJ”

Dnia 29 marca 2022 roku w Szkole Podstawowej im. Powstańców Styczniowych w Ligowie odbył się

Powiatowy Konkurs Historyczny „POLSKI CZYN ZBROJNY W OKRESIE II WOJNY ŚWIATOWEJ”.

Uczniowie reprezentujący naszą szkołę uzyskali następujące wyniki:

II miejsce:

Dawid Wochowski,   kl. VIIIc

III miejsce:

Antoni Alfred Keków,  kl. VIIIc

Wyróżnienie:

Michał Brdak,  kl. VIIIb

Kacper Marlęga,  kl. VIIIc

Konkurs był adresowany do uczniów VII i VIII klasy szkoły podstawowej. Wzięło w nim udział 27 uczniów reprezentujących szkoły podstawowe z: Sierpca, Bożewa, Gozdowa, Gójska, Ligowa i Mochowa.

W konkursie udział wzięli uczniowie: Brdak Michał, Długokęcki Wiktor, Keków Antoni, Marlęga Kacper, Meller Adam, Wochowski Dawid,  Zdziebłowski Kacper (opiekun p. Anna Makowska), Żółtowski Bartosz (opiekun p. Anna Kocięcka).

Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym uczniom serdecznie gratulujemy.