Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego klas pierwszych

1 września 2022 r. uroczystą akademią rozpoczęliśmy rok szkolny 2022/2023. Pani wicedyrektor Jolanta Chyżyńska powitała przybyłych uczniów, rodziców oraz nauczycieli. Przedstawiła wszystkim przybyłym gościom nową Panią dyrektor Dorotę Ossowską oraz Panią wicedyrektor Annę Prątnicką. Szczególne słowa skierowała do najmłodszych rozpoczynających naukę w naszej szkole. Wszystkim życzyła wielu sukcesów, wytrwałości w realizacji celów oraz powodzenia w zdobywaniu wiedzy i nowych umiejętności. Życzenia do dzieci, rodziców i ich wychowawców skierowali również Jarosław Perzyński Burmistrz Miasta Sierpca oraz Pan Waldemar Frydrychowicz Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej.

Wszystkim uczniom naszej szkoły życzymy sukcesów, rozwoju własnych zainteresowań oraz samych miłych chwil spędzonych w murach „Trójki”.