Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019 kl. I-III

Uroczyste zakończenie roku to dla każdego ucznia chwila niezwykle radosna, niosąca za sobą trud dziesięciu miesięcy nauki, jednocześnie jednak rozpoczyna się okres wakacyjnej zabawy, rozrywki i beztroski.

W środę 19 czerwca szkolny dzwonek nie oznajmił lekcji, ale, radosne przedwakacyjne spotkanie uczniów klas I – III z Dyrekcją, wychowawcami i pracownikami szkoły. Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/2019 miała miejsce na sali gimnastycznej, na którą licznie przybyli uczniowie, rodzice i dziadkowie.

Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu państwowego głos zabrała pani dyrektor Jolanta Chyżyńska, która powitała wszystkich zabranych gości. Następnie przystąpiła do podsumowania pracy uczniów, ich osiągnięć i sukcesów.

Wszyscy uczniowie klas pierwszych, drugich i trzecich otrzymali z rąk wychowawcy dyplomy ukończenia klasy.  Najlepszym wręczono nagrody książkowe za bardzo dobre wyniki w nauce. Nagrodzeni zostali również uczniowie, którzy całym rokiem włączali się w zbiórkę surowców wtórnych, akcje charytatywne, a także dzieci ze 100% frekwencją.

Na zakończenie mali artyści ze szkolnego chóru zaśpiewali wesołe piosenki wakacyjne, a pani dyrektor Jolanta Chyżyńska życzyła wszystkim słonecznych i bezpiecznych wakacji, miłego wypoczynku i uśmiechu na co dzień.

facebook