Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019 kl. IV-V

Po raz kolejny pożegnaliśmy mijający rok szkolny 2018/2019. Wielka radość malowała się na twarzach uczniów, bo przed nimi upragniony czas wakacyjnego odpoczynku. 19 czerwca uczniowie klas IV-V i ich rodzice licznie przybyli do szkoły, aby dzielić tę radość z innymi. Uroczystość zakończenia roku szkolnego rozpoczęła się wprowadzeniem Sztandaru szkoły i odśpiewaniem hymnu państwowego. Otworzyła ją p. dyrektor Dorota Ossowska, która powitała przybyłych gości na czele z Burmistrzem Miasta Sierpca p. Jarosławem Perzyńskim, uczniów, rodziców , nauczycieli i pracowników szkoły. Pani dyrektor podsumowała całoroczną pracę placówki. Ważnym momentem uroczystości było wręczenie uczniom nagród, wyróżnień i dyplomów, m.in. Specjalnych wyróżnień ,,Biedronka ks. Jana Twardowskiego’’ za najwyższą średnią wśród uczniów klas czwartych i piątych oraz nagród książkowych tym, którzy zasłużyli na świadectwo z wyróżnieniem. Dyplomy i nagrody książkowe wręczono również tym uczniom, którzy zdobyli laury w konkurencjach przedmiotowych, czytelniczych, artystycznych, sportowych oraz godnie reprezentowali ,,Trójkę’’ w szkolnych i miejskich uroczystościach. Nie zapomniano również o tych, którzy aktywnie działają w szkolnym wolontariacie i włączają się w akcje charytatywne i ekologiczne. Na zakończenie p. dyrektor Dorota Ossowska życzyła wszystkim bezpiecznych wakacji, udanego letniego wypoczynku w pięknych zakątkach gór i lasów, nad wodami mórz i jezior. Uczniowie po raz ostatni przed wakacjami usłyszeli szkolny dzwonek i udali się do sal lekcyjnych, aby od swoich wychowawców przyjąć świadectwa i gratulacje.