Uroczyste zakończenie roku szkolnego w klasach III

23 czerwca 2017 roku o godzinie 8.00 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego uczniów klas trzecich. Wyjątkowości tej chwili nadała obecność Pocztu Sztandarowego Szkoły. Przybyli zaproszeni goście: ksiądz Dziekan Andrzej Więckowski, Burmistrz Miasta pan Jarosław Perzyński oraz rodzice, dziadkowie i rodziny naszych uczniów. Najważniejsi tego dnia byli trzecioklasiści, bo to oni szczęśliwie zakończyli swój I etap nauki w szkole. Jeszcze raz odżyły wspomnienia podczas oglądania prezentacji klas. Dzieci za swoją ciężka pracę i odniesione sukcesy otrzymały świadectwa, nagrody książkowe i Statuetki Viktora. Ważnym momentem uroczystości było podziękowanie Siostrze Patrycji za jej 19-letnią pracę w naszej szkole. Siostra Patrycja podjęła decyzję o przejściu na emeryturę. Pani dyrektor Jolanta Chyżyńska podziękowała za każde dobro, uśmiech, życzliwość, którymi Siostra darzyła całą społeczność „Trójki”. Jak mówiła pani Dyrektor „ślady pracy katechetycznej szczególnie tkwią w sercach uczniów i wychowanków, ale również nas, koleżanek i kolegów’’. Pani dyrektor Jolanta Czyżyńska przekazała słowa podziękowania i wręczyła dyplomy „Przyjaciela Szkoły” księdzu Dziekanowi Andrzejowi Więckowskiemu i Burmistrzowi Miasta Sierpca – p. Jarosławowi Perzyńskiemu. Na zakończenie trzecioklasiści zaprezentowali krótki występ i zaprosili wszystkich na zasłużony, wakacyjny odpoczynek.

Klasa IIIa – wychowawca – Ewa Chyżyńska

Ciemiecka Iga