Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021

1 września 2020r. w sierpeckiej „Trójce” odbyła się uroczystość rozpoczęcia nowego roku szkolnego w kl. 0-VIII. Z zachowaniem wszelkich procedur bezpieczeństwa dyrekcja, nauczyciele i uczniowie przywitali nowy rok szkolny. Wychowawcy spotkali się ze swoimi wychowankami w pracowniach lekcyjnych według ustalonego harmonogramu. Szczególnie ciepło i serdecznie przywitano nowych uczniów – pierwszoklasistów, którzy rozpoczynają nowy etap w swoim życiu. Wreszcie zadźwięczał długo wyczekiwany dzwonek, a mury szkoły wypełniły się gwarem, śmiechem naszych uczniów. Cieszymy się, że znów będziemy uczyć się i spotykać codziennie, bo wszyscy stęskniliśmy się za sobą!

Uczniom, nauczycielom i rodzicom życzymy radości, uśmiechu i wytrwałości w nowym roku szkolnym.