V Edycja Konkursu Recytatorskiego Poezji Karola Wojtyły i o Janie Pawle II

17 października 2018 r. w Domu Pomocy Społecznej w Szczutowie odbyła się V Edycja Konkursu Recytatorskiego Poezji Karola Wojtyły i o Janie Pawle II. Celem konkursu było oddanie hołdu Wielkiemu Polakowi i upamiętnienie 40. rocznicy wyboru świętego Jana Pawła II na Papieża. Organizatorem Konkursu było Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym ,,Wspólna Sprawa” działające przy tej placówce. Uczestnicy konkursu podzieleni byli na cztery kategorie wiekowe: klasy I-III, klasy IV-VI, klasy VII-VIII i gimnazjum oraz szkoły ponadgimnazjalne. Wśród laureatów i wyróżnionych znaleźli się uczniowie naszej szkoły: Uczennice: – Marta Watkowska klasa VIb i Wiktoria Astrau klasa Ia otrzymały wyróżnienie, uczennica klasy II c – Anna Rutkowska zajęła III miejsce, uczennica klasy VIIIc – Nadia Chochlińska II miejsce. 19 października 2018r. w Domu Pomocy Społecznej w Szczutowie zostały wręczone dyplomy i nagrody laureatom oraz wyróżnionym w konkursie. Podczas gali zaprezentowali się laureaci konkursu. Uroczystość uświetnili przepięknym programem słowno-muzycznym Uczniowie Szkoły Podstawowej w Gójsku. Ostatnim punktem programu gali był słodki poczęstunek. Dziękujemy uczniom za udział w konkursie i godne reprezentowanie szkoły. Gratulujemy nagrodzonym i wyróżnionym.