V Muzyczny Dzień Kobiet

W dniu 6 marca 2016r. w sali widowiskowej CKiSZ w Sierpcu odbył się V Muzyczny Dzień Kobiet przygotowany przez Miejską Młodzieżową Orkiestrę Dętą OSP w Sierpcu pod patronatem Burmistrza Miasta Sierpca. Naszą szkołę reprezentowała grupa taneczna „Brylanciki” z klasy Vc w składzie: Dominika Broniszewska, Amelia Kossowska, Aleksandra Kowalska, Patrycja Rama, Marta Włoczewska, Dagmara Żendarska pod opieką p. Moniki Wojciechowskiej. Wśród występujących byli również nasi uczniowie, którzy reprezentowali m.in. Szkołę Tańca Art.-Dance, grupę teatralną CKiSZ oraz grupę defiladowo-taneczną Mażoretki i Kadetki działającą przy MMOD OSP Sierpc.