VI Festiwal Piosenki,, Wesołe nutki z przedszkola”

13 listopada już po raz szósty odbył się w CKiSz Festiwal Piosenki Przedszkolaków ,, Wesołe Nutki”. Dzieci z licznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych prezentowały przygotowane piosenki na scenie w każdej grupie wiekowej, bo:

Muzyka mieszka wszędzie

melodię swoją ma

skup się , a usłyszysz

jak piękne dźwięki ma.

Jury przyznało miejsca w każdej kategorii. W naszej szkole:

– w grupie Trzylatków zespół ,,Wesołe jeżyki”  zajął 1 m-ce w piosence ,,Jeżyk i liście”

– w grupie Pięciolatków zespół Rock and rollki zajął 3 m-ce w piosence ,,Wiosenny rock and roll”

– w grupie Sześciolatków zespół Trójeczki zdobył wyróżnienie w piosence ,,Zostań moją przyjaciółką”

Wszystkie dzieci otrzymały niespodzianki, a zwycięskie zespoły dyplomy oraz instrumenty muzyczne. Bardzo serdecznie gratulujemy wykonawcom odwagi, pięknej choreografii i wielkiego zaangażowania!