VI Powiatowy Dzień Wolontariatu

5 grudnia 2017 roku wolontariusze Szkoły Podstawowej nr 3 im. ks. J. Twardowskiego, pani dyrektor Ewa Rycharska i opiekun wolontariatu pani Edyta Paciuszkiewicz  wzięli udział w VI Powiatowym Dniu Wolontariatu w celu podsumowania działalności wolontariackiej za miniony rok kalendarzowy. W czasie uroczystości został rozstrzygnięty konkurs na Super Wolontariusza. Ten zaszczytny tytuł otrzymała uczennica naszej szkoły Kinga Wasilewska, która otrzymała dyplom uznania za działania wspierające nasz szkolny wolontariat.   Podczas uroczystości została podsumowana  akcja charytatywna „Dla Laury” uczennicy klasy IV Szkoły Podstawowej nr 2 , w której przekazaliśmy pieniądze na rehabilitację dziewczynki . Zwieńczeniem uroczystości był słodki poczęstunek.