Warsztaty muzyczne z udziałem przedstawicieli Miejskiej Młodzieżowej Orkiestry Dętej OSP Sierpc

Dnia 8 czerwca 2018r. w klasie IV a zostały zorganizowane warsztaty muzyczne z udziałem przedstawicieli Miejskiej Młodzieżowej Orkiestry Dętej OSP Sierpc. Uczniowie Bartosz Kamiński (saksofon lI), Błażej Gutkowski (saksofon II), oraz Adam Czarnecki (puzon III) pod kierunkiem kapelmistrza pana Michała Głowackiego wykonali następujące utwory: 1. „Przybyli ułani pod okienko”, 2. Melodię z filmu „Ojciec chrzestny”, 3. „Happy Marching Band”. Serdecznie dziękujemy panu Michałowi Głowackiemu – kapelmistrzowi MMOD w Sierpcu za ciekawą, nietypową i oryginalną lekcję muzyki. Gratulujemy naszym zdolnym uczniom i wyrażamy podziękowanie za ich piękny występ. Słowa podziękowania kierujemy też do pani Małgorzaty Trojanowskiej ( nauczyciela muzyki) za ciekawy pomysł uatrakcyjnienia lekcji.