Warsztaty świąteczne w grupie Biedroneczek 0b

W przedszkolu czas przed świętami jest zawsze bardzo pracowity. Dzieci nie tylko uczą się kolęd, pastorałek, przygotowują przedstawienia jasełkowe, ale też jest to okazja do organizowania warsztatów plastycznych. W czasie takich warsztatów powstają różne świąteczne dzieła, które czasami stają się upominkiem, ozdobą lub przysmakiem.

Również w tym roku Biedroneczki ciężko pracowały. w czasie warsztatów doskonaliły znane już techniki plastyczne takie jak scrapbooking czy decoupage. Zdobiły pierniczki, powstało również wiele pięknych kartek świątecznych, a na ostatnich zajęciach dzieci zrobiły piękne bombki na choinkę.