Ważne informacje dla ósmoklasistów przed egzaminem

1. Uczniowie na egzamin przynoszą przybory:

a) dwa długopisy z czarnym tuszem – egzamin z języka polskiego i języka angielskiego

b) dwa długopisy z czarnym tuszem oraz linijkę – egzamin z matematyki– rysunki na egzaminie z  matematyki wykonuje uczeń długopisem.

2.Uczniowie przychodzą do szkoły w dniu egzaminu o godz. 8.30.

3.Uczniowie przychodzą do szkoły w maseczkach na twarzy.

a) uczeń ma na twarzy maseczkę do czasu zajęcia przez niego miejsca przy stoliku w sali egzaminacyjnej.

4.Uczniowie czekając na wejście do sali egzaminacyjnej zachowują   między sobą dystans 2 metrów.

5.Każdy z uczniów zostanie powiadomiony przez wychowawcę, w której sali będzie pisał egzamin:

a) uczniowie piszący w sali gimnastycznej będą wchodzić do szkoły od strony tarasu;

b) uczniowie piszący w salach lekcyjnych będą wchodzić do szkoły wejściem głównym.

6.Przy wejściu do budynku szkoły każdy uczeń dezynfekuje ręce.

7.Uczeń może przynieść na egzamin wodę w przeźroczystej butelce.

8.Na egzamin nie wolno przynosić:

a) maskotek,

b) kanapek,