Wielki pokaz mody z recyklingu

Dnia 05.09.2022r. w Warszawie w kinie Elektronik odbył się pokaz Mody Na Recykling. W pokazie uczestniczyły dzieci z projektu realizowanego również przez uczniów szkół podstawowych naszego miasta. Szkołę Podstawową nr 3 reprezentowała Antonina Jaroszewska z klasy 8c. Dzieciom towarzyszyły „Gwiazdy”, czyli artyści różnych dziedzin zaangażowani w projekt Anny Kupisz „Moda Na Recykling”. Twarzami projektu były Dorota Gardias i Agnieszka Kaczorowska. Pokaz mody prowadził Zygmunt Chajzer.

Efektowne i oryginalne stroje wykonane z elektrośmieci prezentowane przez modelki i modeli z widowni obserwowali pozostali uczestnicy warsztatów między nimi uczennice klasy 8c i goście zaproszeni, wśród których był Burmistrz Miasta Sierpc Jarosław Perzyński z małżonką. Po pokazie można było zdobyć autograf „Gwiazdy” lub zrobić sobie z nią pamiątkowe zdjęcie z czego oczywiście skorzystaliśmy. Mamy zdjęcie z Zygmuntem Chajzerem. Udział w takiej imprezie dostarczył młodzieży niepowtarzalnych wrażeń.

Opiekunem grupy była pani Krystyna Witkowska.