Wiosenny Przegląd Recytatorski w przedszkolu

W naszym przedszkolu odbył się „Wiosenny Przegląd Recytatorski”. Udział w nim wzięły dzieci z wszystkich grup przedszkolnych we wszystkich kategoriach wiekowych.

Pomysł na przegląd zrodził się z potrzeby wyłonienia naszych przedstawicieli, którzy zaprezentują się w corocznym konkursie recytatorskim „Kubuś Puchatek” organizowanym w CKiSz w Sierpcu. Dzieci bardzo lubią pokazywać swoje talenty, ale czasami możliwa liczba zgłoszeń trochę nas ogranicza. Dlatego panie w przedszkolu organizują „Przeglądy”, by każde dziecko miało możliwość wystąpienia i pochwalenia się swoimi możliwościami i zdolnościami.

Dzieciaczki pięknie recytowały przygotowanie wierszyki, za co zostały nagrodzone drobnym upominkiem i pamiątkowym dyplomem.