Wizyta Pana Leśnika w Przedszkolu

W dniu 11.10.2021r. przedszkolaki obchodziły nietypowe święto – „Dzień Drzewa”. Z tej okazji dzieci odwiedził Pan Leśniczy. Opowiedział naszym milusińskim o swojej pracy w lesie oraz o roli drzew, jaką spełniają w życiu człowieka. Nasz gość podkreślił zasady bezpiecznego zachowania w lesie.

Odbył się również quiz, z którym dzieci poradziły sobie doskonale. Na koniec pociechy zadawały liczne pytania i wręczyły Panu Leśniczemu własnoręcznie wykonane drzewko. Dzień ten stał się doskonałą okazją do kształtowania proekologicznych zachowań oraz prawidłowych postaw wobec otaczającej nas przyrody.

Spotkanie zostało zorganizowane przez Panią Annę Tokarską.