Wycieczka grupy 0a do Radia Sierpc

11.10.2021r. grupa 0a wraz z wychowawcą Panią Anitą Penszyńską i pomocą Panią Dorotą Domagałą udała się na wycieczkę do Radia Sierpc.

Celem odwiedzin radia było zapoznanie przedszkolaków z pracą dziennikarza radiowego, a przede wszystkim udział w audycji na żywo, w trakcie której wszystkie dzieci zaśpiewały piosenkę. Każdy z młodych radiowców pod okiem redaktora Pana Mariusza Kamińskiego mógł także pozdrowić swoich najbliższych. Starszaki ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego w Sierpcu były pierwszą grupą, która zawitała w sierpeckiej rozgłośni.

Wycieczka zakończyła się wspólnym zdjęciem pamiątkowym. Miłym akcentem było wręczenie uczniom gadżetów pamiątkowych Radia Sierpc. Wszyscy byli bardzo zadowoleni i z entuzjazmem wychodzili z rozgłośni, rozmawiając o swoich wrażeniach z wizyty w sierpeckim radiu.