Wizyta żołnierzy Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej – realizacja programu edukacyjno-obronnego „Edukacja z wojskiem”.

W poniedziałek 10 czerwca 2024r. naszą szkołę odwiedzili żołnierze Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej, w celu realizacji programu edukacyjno-obronnego „Edukacja z wojskiem”.

Udział w programie wzięli uczniowie klasy 3d.

Celem tego przedsięwzięcia było min. popularyzowanie wiedzy z obszaru zarządzania bezpieczeństwem, obrony cywilnej, cyberbezpieczeństwa, ratownictwa medycznego, systemu alarmowania, łączności oraz zachowań w sytuacjach kryzysowych. Na zakończenie zajęć uczniowie otrzymali certyfikaty potwierdzające udział w programie.