WOLONTARIUSZE „ TRÓJKI ‘’ PO RAZ KOLEJNY WZIĘLI UDZIAŁ W OGÓLNOPOLSKIEJ ZBIÓRCE ŻYWNOŚCI

W dniach 30.11-01.12.2018 roku wolontariusze ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego po raz kolejny wzięli udział w Ogólnopolskiej Zbiórce Żywności, organizowanej na naszym terenie pod patronatem Banku Żywności w Płocku. Wolontariusze wyposażeni w koszulki, identyfikatory, informacyjne ulotki przez dwa dni zbierali produkty spożywcze w sierpeckim markecie „GRAM”.
Dzięki życzliwości i hojności mieszkańców naszego powiatu powstaną z nich paczki, które trafią do uczniów naszej szkoły, których rodzice znajdują się w trudnej sytuacji życiowej. Koordynatorem zbiórki żywności była pani Edyta Paciuszkiewicz.
Wszystkim osobom zaangażowanym w zbiórkę – darczyńcom, wolontariuszom, rodzicom oraz osobom ich wspierającym należą się słowa uznania, serdecznie DZIĘKUJEMY !!!