WRĘCZENIE NAGRÓD BURMISTRZA MIASTA SIERPC

W bieżącym roku szkolnym po raz szesnasty rozdano Nagrody Burmistrza Miasta Sierpc uczniom szkół podstawowych i gimnazjalnych, którzy wyróżniają się w nauce, sporcie lub posiadają inne, niezwykłe talenty.

W naszej szkole do tego prestiżowego wyróżnienia nominowano dziewięcioro kandydatów, byli to:

1. Wiśniewski Maciej – klasa VIa
  2. Wojciechowski Marcin –  klasa VIb
  3. Skrzyńska Malwina- klasa VIb
  4. Kotecki Mateusz – klasa  VIb
  5. Polowiec Julia- klasa VIb
  6. Ostrowska Oliwia-  klasa VIb
  7. Bieńkowska Milena- klasa VIb
  8. Łukomski Jakub – klasa VIc
  9. Szewczyk Laura Luiza – klasa VIc

W drodze głosowania tajnego wyłoniono dwoje  kandydatów, zostali nimi Laura Luiza Szewczyk i Marcin Wojciechowski.

21 czerwca 2016r. o godz. 9.00 w Centrum Kultury i Sztuki odbyła się uroczystość rozdania powyższych nagród, które mają formę pieniężnego stypendium w kwocie 800 zł.

W trakcie spotkania oprócz wręczenia wyróżnień, każda szkoła  przedstawiła  krótką prezentację w formie części artystycznej o dowolnej treści.

Nagrodzonym uczniom – Laurze Luizie Szewczyk, Marcinowi Wojciechowskiemu i  ich najbliższym  składamy serdeczne gratulacje.

Po zakończeniu uroczystości rozdania Nagród Burmistrza wręczone zostały nagrody za konkursy zorganizowane przez  Urząd Miasta Sierpc.

W konkursie plastycznym pt. „Najładniejszy zabytek w Sierpcu” w kategorii dla klas I-III uczeń klasy Ie Kajetan Lisicki zajął zaszczytne III miejsce.

W konkursie fotograficznym pt. „Sierpc w moim obiektywie” uczennica Milena Bieńkowska z klasy VIb zdobyła II miejsce, a Oliwia Zakrzewska uczennica klasy Va wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.