Wróżby andrzejkowe

29.11.2019r. odbyły się w naszej szkole andrzejki dla uczniów klas O-III oraz gości z projektu „Erasmus+”, którym chcieliśmy zaprezentować tradycje związane z imieninami św. Andrzeja. Członkowie koła „Figielek” przygotowali wróżby i króciutki występ dla naszych uczniów i gości. Piękna dekoracja sali, zapach świeczek, wspaniała atmosfera i słodki poczęstunek sprawiły, że ten dzień upłynął w miłej atmosferze.

Tradycyjnie cel charytatywny. Dochód z andrzejek i sprzedaży babeczek upieczonych przez uczniów klas: 7b i 8c wyniósł 1690zł i został przekazany opiekunce Szkolnego Klubu Wolontariatu.

Życzymy wszystkim spełnienia wróżb!!!