„Współczesna Śpiąca Królewna”

Grupa teatralna ,,Wesołe Mamy plus Jeden” przygotowała – już po raz czwarty bajkę  okazji Dnia Dziecka. Tym razem była to ,,Współczesna Śpiąca Królewna”.

W poszczególne role wcieliły się:

Narrator – Wioletta Ostrowska

Królowa – Monika Kozak

Król – Sylwia Skrzyńska

Królewna Matylda – Marta Karwowska

8 żon biznesmenów – Monika Krześniak

– Marzanna Rokicka

– Jolanta Więczkowska

– Edyta Paciuszkiewicz

– Justyna Kaczorowska

– Anna Puszcz (gościnnie)

– Kinga Wasylkowska

– Wioletta Ostrowska

Wróżka – Anna Antoszek

Książę – Marta Obczyńska (gościnnie)

Staruszka – Jolanta Więczkowska

Służąca – Monika Krześniak

Kucharz – Marzanna Rokicka.

Scenografią zajęła się Marta Gajdkowska, w przygotowaniu spektaklu pomogły: Joanna Guzowska, Elżbieta Szczepańska i Maria Szadkowska.

Nasze Mamy to już profesjonalistki, które doskonale weszły w przypisane im role. Zadbały też o stroje, które świetnie do nich pasowały. Z dużym zaangażowaniem, radością i humorem pracowały przez cały rok, aby sprawić dzieciom niespodziankę, gdyż premiera odbyła się podczas Festynu Rodzinnego – 1 czerwca 2019r.

Grupa teatralna ,,Wesołe Mamy plus Jeden” zagrała jeszcze trzykrotnie – 3 czerwca 2019 r. dla dzieci z sierpeckich przedszkoli oraz uczniów ,,Trójki”.

Bajka podobała się bardzo, o czym świadczyły burzliwe brawa i miłe słowa podziękowań.

Serdecznie dziękujemy naszym aktorkom za poświęcony czas i chęć sprawienia radości dzieciom.

3 czerwca bajkę obejrzała również radna Rady Miasta – pani Barbara Gil, której spektakl bardzo się podobał. Podziękowała pięknym wierszem oraz ufundowała tort i kwiaty, które przekazała na ręce grupy teatralnej. Bardzo dziękujemy!

Gratulujemy wspaniałego występu i cieszymy się, że mamy…. takie mamy!