„Wszyscy wygramy, gdy świat posprzątamy”

Świetliczaki z „Trójeczki” włączyły się do akcji „Sprzątania Świata”, która w tym roku odbywała się pod hasłem „Na straży czystej Ziemi. Od 1994 roku”. Głównym celem zajęć świetlicowych było rozbudzenie świadomości ekologicznej uczniów i odpowiedzialności za środowisko naturalne. W ramach zajęć dzieci zdobyły wiedzę z zakresu recyklingu i segregacji odpadów. Wspólnie wykonały plakat i zaopatrzone w niezbędne akcesoria rozpoczęły praktyczną część zajęć. Posprzątały teren tarasu szkoły jak również boiska. Udział w akcji „Sprzątanie Świata” z pewnością przyczyni się do ukształtowania w nich wrażliwości na potrzeby środowiska naturalnego.

Jesteśmy dumne z naszych Małych Ekologów, które rozumieją potrzebę dbania o planetę, na której wspólnie żyjemy…

Oto fotorelacja z naszych działań.