Wybory do Małego Samorządu Uczniowskiego

W dniu 10 października 2017 roku odbyły się w sali gimnastycznej w obecności Dyrekcji, nauczycieli i uczniów klas II i III wybory do Małego Samorządu Uczniowskiego. To ważny element szkolnego życia. W ich trakcie wybrane zostały osoby: Oliwia Peszyńska kl. IIIe – przewodnicząca, Maja Marciniak kl. IIIc – zastępca przewodniczącej i Karina Gajewska kl. IIIa – zastępca przewodniczącej. Osoby te będą reprezentować uczniów klas I-III, a także będą mieć wpływ na to, co w niej się dzieje. Dzieci te znają potrzeby i oczekiwania swoich kolegów i koleżanek. Stoją przed nimi trudne zadania. Zapewnienie właściwej komunikacji pomiędzy uczniami, a także między uczniami a nauczycielami, organizowanie ciekawych przedsięwzięć. Ich wiara we własne siły na pewno sprawi, że będzie to udana kadencja.