Wycieczka do Boryszewa uczniów klas Ia i Id

Dnia 11 października 2021 roku odbyła się wycieczka uczniów klas Ia i Id do Zakątka Odkrywców w Boryszewie. Dzieci uczestniczyły w warsztatach kredkowych, dzięki którym miały możliwość obcowania z niezwykłym światem barw oraz uczyły się poprzez zabawę.

Na początku odbyły się pokazy wprowadzające w tematykę zajęć oraz rozbudzające ciekawość i odwagę do samodzielnego poznawania świata. Następnie młodzi odkrywcy własnoręcznie wykonywali kredki, które zaskakiwały nie tylko żywymi kolorami, ale także pięknymi zapachami.

Spotkanie urozmaicił pokaz Zaczarowanego Ołówka, który przeniósł wszystkich w zadziwiający świat magii. Na koniec warsztatów każdy uczestnik wypróbował stworzone przez siebie dzieło i wykonał mały, pachnący rysunek.

Zaangażowanie i uśmiechy na twarzach dzieci potwierdziły, że wycieczka była udana!