Wycieczka do Centrum Zabaw Happy Park w Stróżewku

Dnia 14.09.2021r. dzieci z grup Oa i Ob wraz ze swoimi wychowawczyniami Panią Anitą Penszyńską i Panią Martą Gubą udały się na wycieczkę do Centrum Zabaw Happy Park w Stróżewku.

Celem wycieczki było rozwijanie i doskonalenie sprawności ruchowej, zręczności oraz orientacji w przestrzeni, a także integracja dzieci. Jeszcze w przeddzień wycieczki dzieci zostały zapoznane z zasadami zachowania się podczas jazdy autobusem oraz pobytu w centrum zabaw i przestrzegania ich, aby zapewnić sobie i innym bezpieczeństwo.

Po wejściu na salę, uczestnicy wycieczki z wielką ochotą korzystali z atrakcji, takich jak: mini pojazdy, dmuchańce, skakańce, basen z piłeczkami, zjeżdżalnie, karuzela z konikami itp. Liczne atrakcje sprawiły, iż czas przeznaczony na zabawę minął bardzo szybko. Wszyscy zmęczeni, ale szczęśliwi wróciliśmy do przedszkola, gdzie z niecierpliwością odliczamy dni do kolejnego wyjazdu.