Wycieczka do Ogrodu Zoologicznego w Płocku

06.06.2016 r dzieci z oddziałów przedszkolnych odwiedziły Ogród Zoologiczny w Płocku. Miały okazje zobaczyć nietypowe na co dzień zwierzęta i ptaki. Przemierzając alejki ogrodu, oglądały z bliska zwierzęta, poznały ich wygląd i tryb życia. Jeną z wielu atrakcji była zabawa w parku linowym znajdującym się na terenie zoo.  Zabawy w parku linowym uczą opanowania, odpowiedzialności, technik utrzymania równowagi oraz przełamują barierę lęku wysokości czy strachu. Ogród Zoologiczny jest doskonałym miejscem do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu, jak i skarbnicą wiedzy przyrodniczej całego świata. Wycieczka okazała się wspaniałym przeżyciem.