Wycieczka do Olsztyna klas IV oraz klasy IIId🗺🚍

18 pa藕dziernika uczniowie klas IIId, IVa, IVb, IVc oraz IVd wybrali si臋 na wycieczk臋 do Olsztyna. Opiek臋 uczniom w czasie wyjazdu zapewnili wychowawcy i nauczyciele naszej szko艂y. By艂y to Panie: Gra偶yna Fydrychowicz, Gra偶yna Ga艂膮zka, Angelika Goszczycka, El偶bieta Motylewska, Monika Adamkowska-Oszal, Ma艂gorzata Murawska oraz Pan Waldemar Frydrychowicz. Dzie艅 ten na okaza艂 si臋 pe艂en wra偶e艅.

Pierwszym punktem wyjazdu by艂 dwugodzinny pobyt w olszty艅skim SPACE PARKu🛸, gdzie trzecio- oraz czwartoklasi艣ci聽 wielokrotnie zmagali si臋 z pokonaniem toru przeszk贸d na dmucha艅cach, a tak偶e 艣wietnie bawili si臋 podczas skok贸w na r贸偶norodnych trampolinach, wykazuj膮c si臋 swoj膮 sprawno艣ci膮 fizyczn膮.
Nast臋pnie odwiedzili艣my olszty艅skie Planetarium🪐. Uczni贸w zainteresowa艂a 偶ywa lekcja z astronomem, kt贸ry bardzo ciekawie i barwnie opowiada艂 o r贸偶nych konstelacjach gwiazd i kosmicznych planetach, dziel膮c si臋 przy okazji z dzie膰mi wieloma ciekawostkami na temat Uk艂adu S艂onecznego.

To by艂 udany wyjazd 馃檪 Jeste艣my pewni, 偶e na d艂ugo zapadnie w pami臋膰 dzieci i ich doros艂ych opiekun贸w❗️