Wycieczka do Olsztyna klasy IVa i IVd

10 listopada klasa IVa oraz IVd pojechały na wycieczkę do Olsztyna pod opieką wychowawców: pani Anety Cupały i pani Kingi Wochowskiej oraz pani Moniki Wojciechowskiej. To był dzień pełen wrażeń, najpierw odwiedziliśmy olsztyńskie Planetarium, gdzie odbyła się kosmolekcja. Uczniowie byli zachwyceni projekcją gwiazdozbiorów i zaciekawieni wiadomościami na temat różnych konstelacji gwiazd i kosmicznych planet. Następnie, w myśl zasady w zdrowym ciele zdrowy duch wybraliśmy się do WspIntegracji, gdzie dzieci miały okazję doświadczyć interaktywnej wspinaczki oraz świetnie się bawić podczas eksplorowania Jaskini Szeloby. Kolejnym punktem programu była Papugarnia, gdzie dzieci mogły karmić papugi. Wycieczkę zaliczamy do bardzo udanych!:)