Wycieczka do Parku Wodnego w Pluskach koło Olsztyna

10 listopada 2021 r. był dla uczniów klas sportowych 5a i 7a dniem szczególnym. Uczestniczyli oni w organizowanej wycieczce do Parku Wodnego w Pluskach koło Olsztyna. Wyjazd ten okazał się pełną wrażeń i emocji propozycją dla uczniów, którzy lubią spędzać czas wolny w aktywny sposób, poznając jednocześnie walory turystyczne Warmii i Mazur.
Aquapark zaskoczył młodzież dużą ilością atrakcji. Obiekt zaoferował uczniom : 25 – metrowy basen, zjeżdżalnie, tężnie solankowe, groty basenowe z podwodnymi akwariami, ławeczki do podwodnego masażu, gejzery oraz jacuzzi.
Największych wrażeń dostarczały zjeżdżalnie: „Cebula” – ogromna beczka, w której po kilkukrotnym pokonaniu jej obwodu wpadało się do głębokiego basenu oraz „Kamikadze”- zjeżdżalnia przeznaczona dla wszystkich poszukujących mocnych i niezapomnianych wrażeń. Wiele przyjemnych emocji wzbudziło także jacuzzi położone na tarasie widokowym znajdującym się na zewnątrz kompleksu , w którym temperatura wody wynosiła +36 stopni, a wrażenia potęgował przepiękny krajobraz.
Wycieczka do Parku Wodnego pozostanie na długo w pamięci jej uczestników.

Waldemar Frydrychowicz

facebook