Wycieczka do Płocka klas IVa i IVd

Dnia 10 marca 2023 r. uczniowie klasy IVa i IVd pod opieką wychowawczyń p. Anety Cupały, p. Kingi Wochowskiej oraz p. Małgorzaty Szatkowskiej wybrali się na wycieczkę do Płocka. Celem wycieczki było zapoznanie się z tajnikami świata fotografii i telewizji, upowszechnienie aktywnego wypoczynku, wyrabiania sprawności fizycznej, jak i kształtowanie pozytywnego stosunku do siebie oraz do innych osób.

Pierwszą atrakcją była wizyta w studio Foto Jakowscy. Uczniowie brali udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej, próbowali swoich sił w roli prezentera telewizyjnego, tym samym poznając pracę ekipy telewizyjnej od kuchni. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowe zdjęcie oraz słodki upominek.
Drugim punktem programu był LASER FUN. Nasi uczniowie spróbowali swoich sił w grze w laserowego paintballu oraz przeszli zawiły labirynt.

Naszą wizytę w Płocku zakończyliśmy odwiedzinami w Parku Trampolin Adrenalina.

Zadowoleni, choć zmęczeni wróciliśmy bezpiecznie do swoich domów.