Wycieczka do Płocka klas: V a i V c

Dnia 27 października 2017 r. uczniowie  klasy Va i Vc pod opieką wychowawczyń  p. Kingi Wochowskiej  i  p. Anety Cupały  oraz  p. Anny Stoń  wybrali się na wycieczkę integracyjną do Płocka. Celem wycieczki było upowszechnienie aktywnego wypoczynku, wyrabiania sprawności fizycznej,  jak i kształtowanie pozytywnego stosunku do siebie oraz do innych osób.

Pierwszą atrakcją była wizyta w Parku Trampolin ADRENALINA.  Jest to jedno z najpopularniejszych miejsc na sportowo-rozrywkowej mapie Płocka. Owe miejsce dostarczyło uczestnikom wycieczki wielu niezapomnianych wrażeń. Po profesjonalnej rozgrzewce pod okiem instruktora, uczestnicy wycieczki korzystali z szeregu atrakcji, m.in. ścieżek akrobatycznych, stref koszykówki i piłki ręcznej, trampolin sportowych oraz basenów wypełnionych gąbkami.

Drugą atrakcją był LASER FUN. Nasi uczniowie spróbowali swoich sił w grze w laserowego paintballa. Zabawa ta była całkowicie bezpieczna gdyż wszystko odbywało się w specjalnych do tego celu przystosowanych pomieszczeniach. Zawiły labirynt  wprowadził naszych uczniów w klimat pełen niezapomnianych wrażeń. Specjalne oświetlenie i efekty dźwiękowe spotęgowały wrażenie uczestniczenia w prawdziwej grze komputerowej.

Kolejną atrakcją był LASEROWY LABIRYNT. Tym razem zadaniem uczniów było przejście interaktywnej gry w formie laserowych przeszkód. Niejeden z naszych uczniów mógł poczuć się jak agent 007.

Uzupełnieniem atrakcji była niespodzianka. Wszyscy udaliśmy się do NoveKino Przedwiośnie na projekcję filmu animowanego pt.: „Między nami wampirami”.

Zadowoleni, choć zmęczeni wróciliśmy bezpiecznie do swoich domów.