Wycieczka do Torunia

8 listopada klasy: 5a, 6a, 8e uczestniczyły w jednodniowej wycieczce do Torunia.  W programie było: zwiedzanie Muzeum ,,Niewidzialny Dom- oprowadzenie przez przewodnika w całkowitej ciemności oraz dwugodzinny pobyt w JUMP ARENA , czyli świetna atrakcja: trampoliny. Dzieciom bardzo podobała się wycieczka. W muzeum doznały niesamowitych wrażeń, chodząc w ciemności. Mamy nadzieję, że wpłynie to na empatię uczniów w stosunku do ludzi z niepełnosprawnościami.  Oczywiście najlepiej wszyscy bawili się na trampolinach. Zmęczeni, ale zadowoleni wróciliśmy do Sierpca, po drodze, jak zawsze, obiad w McDonalds.Wycieczka dostarczyła uczniom niezapomnianych przeżyć i już planujemy następną.