Wycieczka do Torunia uczniów klas IVa i VIIe

6 października uczniowie kl. IV a i VII e wraz  z opiekunkami pojechali na wycieczkę do Torunia. To pierwsza wycieczka po dłuższej przerwie spowodowanej pandemią. Humory dopisywały od początku. Pierwszym punktem było odwiedzenie Muzeum Piśmiennictwa i Drukarstwa w Grębocinie. Dzieci uczestniczyły w fantastycznych warsztatach, podczas których wykonywały różne zadania, a na koniec otrzymały specjalne dyplomy. Następnym punktem wycieczki było Muzeum Podróżników im. Tony’ego Halika, w którym można było obejrzeć oryginalną wystawę poświęconą słynnemu podróżnikowi. Dzieci spacerowały po toruńskiej Starówce, podziwiały zabudowy pięknego Torunia, a także jego zabytki. Następnym punktem był ulubiony przez uczniów McDonald’s, a potem zakup pysznych, toruńskich pierników. Pogoda nie zawiodła! Było ciepło i słonecznie, co dodatkowo sprzyjało wycieczkowej atmosferze. Bezpiecznie i z bagażem niezapomnianych wrażeń wszyscy wrócili do domu. Polecamy Toruń jako atrakcyjne miejsce do odwiedzania!