Wycieczka do Warszawy

W dniu 6 listopada 2015r. odbyła się wycieczka szkolna do Warszawy. Wzięło w niej udział 51 uczniów z klas: IIa, IVa, IVd, Vb, Vc, IVb. Opiekę sprawowały panie: Jolanta Nawrocka, Aneta Kowalska, Monika Wojciechowska oraz Elżbieta Kamińska.
       Pierwszą atrakcją było zwiedzanie Stadionu Narodowego z przewodnikiem. Wśród nas było wielu kibiców piłki nożnej i wizyta na tym stadionie okazała się spełnieniem ich marzeń. To wspaniałe miejsce. Siedząc na trybunach i patrząc na telebimy o powierzchni 54 m2 dzieci poczuły się jak prawdziwi kibice. Przejście wokół  ogromnej płyty stadionu było niesamowite. Jeszcze więcej wrażeń dostarczyło zwiedzanie wnętrza budowli. Przewodnik oprowadził nas po różnych bardzo ciekawych miejscach.

Byliśmy w szatniach zawodników, gdzie widzieliśmy miejsce do odpoczynku, relaksu, a także łazienki z 12–oma wannami, a każda z hydromasażem. Zwiedziliśmy pokoje dla trenerów, pomieszczenia dla dziennikarzy, salę do konferencji prasowych. Odwiedziliśmy również najbardziej ekskluzywną części obiektu – strefę VIP i specjalne loże, w których podczas meczów przebywają najważniejsi goście – głowy państw, prezydenci federacji piłkarskich, politycy, artyści i biznesmeni. Gdy weszliśmy na trybuny i wspięliśmy się na sam ich szczyt, z góry podziwialiśmy ogrom tego obiektu. Naprawdę, robi wrażenie!

Po południu przyszedł czas na relaks. W tym celu wybraliśmy się do Centrum Handlowego „Wola Park”, gdzie obejrzeliśmy film „Hotel Transylwania 2” i zjedliśmy ciepły posiłek. Po wyczerpującym i pełnym atrakcji dniu czekał już nas bezpieczny i szczęśliwy powrót do domu.