Wycieczka kl. II b i II c do Ciechanowa

11 grudnia 2019 uczniowie klas II b i II c udali się na wycieczkę do Ciechanów do Fabryki Pomysłów i Parku Nauki Torus. Podczas spaceru na warsztaty odwiedziliśmy rynek przed ratuszem, gdzie panował już świąteczny wystrój. W Fabryce Pomysłów czekały elfy, które zaprowadziły nas do bajkowej fabryki bombek. Dzieci zapoznały się z procesem powstawania bombek, a następnie samodzielnie ozdabiały swoje bombki. Po pracy był czas na zabawę. Potem udaliśmy się do Parku Nauki Torus. Tam wykonywaliśmy doświadczenia chemiczne. Dowiedzieliśmy się co to fizyka i jak wpływa na nasze życie oraz mogliśmy wykonywać różne ciekawe zadania. Pełni niezapomnianych wrażeń i prezentów wróciliśmy do domu.