Wycieczka kl. IVc i kl. IVd do Torunia

27 marca 2019 r. klasy IVc oraz IVd pod opieką pań – Krystyny Witkowskiej, Marty Sochockiej i Justyny Kaczorowskiej uczestniczyły w wycieczce do Torunia. Celem wycieczki było ukazanie uczniom atrakcyjnego spędzania czasu wolnego. Pierwszym punktem wycieczki był spektakl „Pan Lampa” w teatrze Baj Pomorski, gdzie uczniowie mieli okazję poznać dziwnych gości Pana Lampy w jego starym domu – Domczysku. Wiele ciekawych przeżyć i doskonałej zabawy przyniosła wizyta w Kinder Parku, gdzie uczniowie na dwie godziny zamienili się w akrobatów wykonując wiele figur, fikołków i skoków z wysokości. Nawet wizyta w McDonalds na „zdrowych” przekąskach nie szkodziła po takiej porcji ruchu.