Wycieczka klas I b i c

Dnia 28 września 2018 r klasy I b i c udały się na pierwszą wycieczkę do Płocka. Najpierw odwiedziły „Zakątek Odkrywców” w Boryszewie, gdzie poznały tajniki pracy krawcowej i samodzielnie szyły misie. Brały też udział w wesołych zabawach z Misiem Kamisiem. Potem pojechały do Ogrodu Zoologicznego, gdzie czekała na nich niespodzianka – spotkanie z żywymi zwierzętami podczas zajęć dydaktycznych. Pani zapoznała dzieci ze zwyczajami zwierząt przygotowujących się do zimy. Po zajęciach dzieci udały się na zwiedzanie ogrodu. Zobaczyły piękne ryby w Akwarium, gady oraz zwierzęta na wybiegach: słonie, żyrafy, surykatki itp. Z wycieczki dzieci wróciły zadowolone z ochotą na następną.