Wyniki Konkursu Plastyczno-Językowego „Elżbieta II – portret Monarchini”

Z okazji obchodów Europejskiego Dnia Języków Obcych uczniowie naszej szkoły przystąpili do konkursu plastyczno-językowego.

Konkurs cieszył się ogromnym powodzeniem w wyniku czego napłynęło mnóstwo prac.

Początkowo konkurs miał zostać rozpatrzony w dwóch kategoriach, ale ze względu na ilość prac, jury postanowiło wyróżnić uczestników konkursu w trzech kategoriach.

KLASY I-III
I miejsce – Zuzanna Wiśniewska kl. 3a
II miejsce – Zuzanna Umińska kl. 3c
III miejsce – Nadia Siekiera kl. 3d

Wyróżnienie – Maja Przeciszewska kl. 3d

KLASY IV-VI
I miejsce – Lena Brant kl. 6c
II miejsce – Lena Wąsowska kl. 6c
III miejsce – Szymon Chrabąszczewicz kl. 4b

KLASY VII-VIII
I miejsce – Anna Tyburska kl. 8a
II miejsce – Wojciech Ogrodowczyk kl. 7a
III miejsce – Lidia Lisicka kl. 7a

Było to nie lada wyzwanie, gdyż wszystkie prace były piękne i zasługiwały na wyróżnienie dlatego też każdy uczeń, który wziął udział w konkursie otrzymał dodatkową ocenę od nauczyciela uczącego języka angielskiego oraz pochwałę za udział.

Dziękujemy za tak liczny odzew i gratulujemy zwycięzcom.
Jednocześnie informujemy, że wręczenie nagród odbędzie się w czasie najbliższych uroczystości szkolnych.