Wyniki konkursu plastycznego na „Najpiękniejsza Kartkę Bożonarodzeniową” w oddziałach przedszkolnych

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu plastycznego na „Najpiękniejsza Kartkę Bożonarodzeniową”. Celem konkursu było popularyzowanie polskich tradycji świątecznych oraz umożliwienie dzieciom zaprezentowania swojego talentu. Konkurs adresowany był do uczniów klas „0” i przedszkolaków. Konkurs został przeprowadzony w grupach przedszkolnych. Wyłonione przez wychowawców prace zostały przedstawione komisji konkursowej. Spośród 26 prac jury oceniło i wyłoniło zwycięzców. Było to niełatwe zadanie, ponieważ poziom prac był bardzo wysoki.

Laureatami konkursu zostali:
I miejsce: Jakub Szpila z grupy 0c
II miejsce: Kinga Kowalska z grupy 0d
III miejsce: Oliwia Kawałek z grupy 0d i Małgorzata Tokarska z grupy 0a

Pozostali uczestnicy otrzymali wyróżnienia i drobne pamiątki.
Za wszystkie kartki dziękujemy a zwycięzcom gratulujemy!