Wyniki Konkursu Przedmiotowego Mazowieckiego Kuratora Oświaty z Wiedzy o Społeczeństwie.

Uczeń naszej szkoły Filip Makowski z klasy 7a został FINALISTĄ Konkursu Przedmiotowego Mazowieckiego Kuratora Oświaty z Wiedzy o Społeczeństwie. W etapie wojewódzkim, który odbył się w Warszawie 26 lutego2020 r. uczeń  uzyskał ponad 80 % poprawnych odpowiedzi. Jest to konkurs, który uprawnia ucznia do uzyskania dodatkowych punktów podczas kwalifikacji do szkoły średniej. Filip przygotowywał się bardzo rzetelnie do konkursu pod kierunkiem nauczyciela historii i wiedzy o społeczeństwie Anny Makowskiej. Gratulujemy!