BIOLOGIA
KLASY 5
- Matysiak Paweł, klasa 5a – tytuł laureata – miejsce 1.
- Wojtyniak Teodor , klasa 5a – tytuł laureata – miejsce 9.
- Chrabąszczewicz Hanna, klasa 5b – tytuł laureata – miejsce 10.
- Łasińska Natalia, klasa 5a – tytuł laureata – miejsce 12.
- Nagórek Kinga, klasa 5a – tytuł laureata – miejsce 12.
- Kędzierska Maria, klasa 5c – tytuł laureata – miejsce 15
- Łasińska Maja, klasa 5c – dyplom uznania
- Wójcik Tymoteusz, klasa 5d – dyplom uznania
- Broniszewski Adam, klasa 5c – dyplom uznania
- Joniak Dawid, klasa 5a – dyplom uznania
- Peszyńska Oliwia, klasa 5a – dyplom uznania
Opiekunowie: p. Anna Kopycińska, p. Krystyna Witkowska
KLASY 6
- Fijałkowska Anna, klasa 6b – tytuł laureata – miejsce 6.
- Sadkowska Natalia, klasa 6b – tytuł laureata – miejsce 7.
- Pstrągowska Natalia, klasa 6d – tytuł laureata – miejsce 7.
- Piotrowski Jakub, klasa 6d – tytuł laureata – miejsce 10.
- Nowicka Anna, klasa 6d – tytuł laureata – miejsce 11.
- Joniak Wiktoria, klasa 6d – tytuł laureata – miejsce 14.
- Lubińska Patrycja, klasa 6b – tytuł laureata – miejsce 15.
- Dębowski Alan, klasa 6a – dyplom uznania
Opiekun: p. Anna Kopycińska
KLASY 7
- Watkowska Marta, klasa 7b – tytuł laureata – miejsce 10.
- Jarzyńska Kinga, klasa 7a – dyplom uznania
- Grzelecka Julia, klasa 7b – dyplom uznania
- Ulicki Kamil, klasa 7b – dyplom uznania
- Kozłowska Zuzanna, klasa 7b – dyplom uznania
- Żmijewski Kajetan, klasa 7a – dyplom uznania
Opiekun: p. Krystyna Witkowska
KLASY 8
- Barańska Natalia, klasa 8c – dyplom uznania
- Kędzierski Filip, klasa 8c – dyplom uznania
- Biernacka Aleksandra, klasa 8c – dyplom uznania
Opiekun: p. Krystyna Witkowska
GEOGRAFIA
KLASY 6
- Dębowski Alan, klasa 6a – dyplom uznania
- Smykowski Grzegorz, klasa 6a – dyplom uznania
Opiekun: p. Elżbieta Jóźwiak
KLASY 7
- Ulicki Kamil, klasa 7a – dyplom uznania
- Grzelecka Julia, klasa 7b – dyplom uznania
- Kozłowska Zuzanna, klasa 7b – dyplom uznania
Opiekun: p. Elżbieta Jóźwiak
KLASY 8
- Barańska Natalia, klasa 8c – dyplom uznania
- Kędzierski Filip, klasa 8c – dyplom uznania
- Łobińska Zuzanna, klasa 8b – dyplom uznania
- Graczykowski Maciej, klasa 8a – dyplom uznania
- Biernacka Aleksandra, klasa 8c – dyplom uznania
Opiekun: p. Elżbieta Jóźwiak
WSZYSTKIM UCZESTNIKOM KONKURSU SERDECZNIE GRATULUJEMY
I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW