Wyniki szkolnego konkursu biblijnego ,,Ewangelista Marek i jego Ewangelia”

26.II.2016 r. odbył się szkolny etap konkursu wiedzy biblijnej dla uczniów klas IV – VI. Tematem konkursu był: ,,Ewangelista Marek i jego Ewangelia”. Do konkursu przystąpiło 15 uczniów, którzy rozwiązywali test wiedzy biblijnej.                                    Najlepsze wyniki osiągnęli następujący uczniowie:

Nadia Chochlińska V c – I miejsce
Marcin Wojciechowski VI b – II miejsce
Milena Bieńkowska VI b – III miejsce
Aleksandra Goździkowska V c – wyróżnienie
Adam Bogucki V c – wyróżnienie

Wszyscy uczniowie otrzymali dyplomy. Wyżej wymienieni zakwalifikowali się do II etapu tego konkursu – dekanalnego (międzyszkolnego).

2.III.2016 r. odbył się etap dekanalny konkursu wiedzy biblijnej. Wzięło w nim udział 17 uczniów z 6 szkół podstawowych z dekanatu sierpeckiego: Szkoły Podstawowej nr 2 w Sierpcu, Szkoły Podstawowej nr 3 w Sierpcu, I Prywatnej Szkoły Podstawowej w Sierpcu, Szkoły Podstawowej w Gójsku, Szczutowa i Zawidza. Najlepszy wynik zdobyła nasza uczennica Milena Bieńkowska z klasy VI b i tym samym zakwalifikowała się do trzeciego etapu tego konkursu – diecezjalnego (wojewódzkiego).

Milenie gratulujemy i życzymy sukcesu.

Aldonkazd