Wyniki szkolnego konkursu chemicznego „Najlepszy Chemik w Trójce”

Z przyjemnością informujemy, iż konkurs „Najlepszy Chemik w Trójce” został rozstrzygnięty. Oto zwycięzcy i nagrodzeni:

W kategorii klas VIII:

I miejsce – Piotr Lasek (kl. VIIIb)

II miejsce – Marta Watkowska (kl. VIIIb)

III miejsce – Kinga Jarzyńska (kl. VIIIa)

W kategorii klas VII:

I miejsce – Kacper Marlęga (kl. VIIc)

II miejsce – Maja Dudzińska (kl. VIId) oraz Wiktoria Joniak (kl. VIId)

III miejsce – Zuzanna Styrnał (kl. VIIc)

Pozostali uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie: Joanna Kalisz, Dominik Piotrowski, Kajetan Żmijewski, Julia Grzelecka, Zuzanna Kozłowska, Gabriela Nyklas, Bartosz Sypniewski, Kinga Rosińska , Nikola Kęsicka, Agata Malinowska, Bartosz Lewandowski, Alan Dębowski, Adam Meller, Michał Brdak, Wiktoria Włoczewska, Julia Turos, Wiktoria Kowalska, Dawid Wochowski, Antoni Keków, Adam Siwiński oraz Emilia Urbańska.

GRATULUJEMY

Monika Adamkowska-Oszal