Wyniki XXXXIII Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież Zapobiega Pożarom”

5 marca 2020r. w Urzędzie Gminy  w Sierpcu  odbyły się  eliminacje XXXXIII Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież Zapobiega Pożarom”.

Naszą szkołę reprezentowało 4 uczniów: Alan Dębowski i  Grzegorz Smykowski z kl.VIa oraz Julia Grzelecka i Marta Watkowska z klasy VIIb.

Laureatem I miejsca w eliminacjach miejsko – gminnych  w I grupie wiekowej  został Alan Dębowski, natomiast II zajął Grzegorz Smykowski.

W II grupie wiekowej zwyciężyła Marta Watkowska, a II miejsce zajęła Julia Grzelecka.

Drugi etap tego turnieju odbędzie się w Starostwie Powiatowym i naszą szkołę będą reprezentować: Alan Dębowski i Marta Watkowska.

Serdecznie gratulujemy!