XI Sierpecki Dzień Osób Niepełnosprawnych

29 sierpnia 2015 r. na terenie Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu  odbył się XI Sierpecki Dzień Osób Niepełnosprawnych. Celem spotkania  była integracja z osobami niepełnosprawnymi. Organizatorem uroczystości było Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu, Sierpeckie Stowarzyszenie „Szansa na Życie”, Starosta Powiatu Sierpeckiego Jan Laskowski, Burmistrz Miasta Sierpca Jarosław Perzyński oraz Zarządy Osiedli. Spotkanie Integracyjne  rozpoczął występ „Małego Wolontariatu” ze Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Ks. Jana Twardowskiego w  Sierpcu. Dzieci pokazały,  że można nieść radość i wspierać innych  niezależnie od wieku. Wystarczy tylko  chcieć.  Na zakończenie uroczystości wszyscy mali wolontariusze otrzymali upominki od p.Wojciecha Rychtera i p.Pawła Pakieły.